Naslovnica SPORT FOTO Albanci na utakmici protiv Ukrajine izvijesili poruku koja se neće svidjeti...

FOTO Albanci na utakmici protiv Ukrajine izvijesili poruku koja se neće svidjeti Srbima

205
0

Albanija je svladala Ukrajinu (1:2) u sklopu Lige nacija, a na utakmici, koja je ruske agresije odigrana u Pragu, pojavila se poruka koja se baš i neće svidjeti Srbima.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez golova, u drugom dijelu su pala sva tri pogotka. Ukrajinci su poveli preko Mykolenke u 49. minuti, no samo pet minuta kasnije bivši igrač Hajduka Ardian Ismajli je poravnao na 1:1.

Potpuni preokret je uslijedio u 66. minuti pogotkom Asanija, a do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao.

Dodajmo kako se na tribini među albanskim navijačima pojavila poruka Kosovo je Albanija koju možete vidjeti OVDJE.

Često se na utakmicama srpske nogometne reprezentacije mogu pronaći poruke za Kosovo koje još uvijek smatraju dijelom Srbije, no oni su 2008. godine proglasili neovisnost. Dosad je Kosovo kao neovisnu državu priznalo 90 od 193 država članica UN-a…

BiH se raspala u završnici utakmice: Pukla petarda u Nizozemskoj
divider

Caglar Soyuncu i Kiefer Moore

VIDEO Turčin kopačkom pregazio lice velškog napadača, uslijedila je bizarna sudačka odluka